Запорізький район.


Адрес парафіїНазва ХрамуНастоятель
м. ЗапоріжжяКафедральний Собор Святої ТройціЄпископ Фотій
м. ЗапоріжжяСвятителя Миколая ЧудотворцяЄпископ Фотій
м. ЗапоріжжяПреображення ГосподньогоКалин Василь
м. ЗапоріжжяПокрови Пресвятої БогородиціКалин Василь
м. ЗапоріжжяАрхістратига МихайлаСокальський Юрій
м. ЗапоріжжяКнязя Володимира ВеликогоСокальський Юрій
м. ЗапоріжжяСвятителя Петра МогилиПасічник Василь
м. ЗапоріжжяХреста СпасителяПасічник Василь
м. ЗапоріжжяСвятителя Василя ВеликогоПопелюк Василь
м. ЗапоріжжяВеликомучениці ВарвариПопелюк Василь
м. ЗапоріжжяАпостола Петра і ПавлаТерно Василь
м. ЗапоріжжяПантелеймона ЦілителяТерно Василь
м. ЗапоріжжяВоскресіння ГосподньогоПасічник Василь
м. ЗапоріжжяАпостола Петра і ПавлаОлександр Хомета
м. ЗапоріжжяАрхістратига МихаїлаОлександр Хомета
м. ЗапоріжжяПреображення ГосподньогоГанущак Ігор
м. ЗапоріжжяФотія НікомедійськогоБащій Ігор
с. НаталовкаСвятителя Василя ВеликогоОлександр Хомета
с. СтепнеВознесіння ГосподньгоОлександр Хомета
с. СтепнеІк. Пресвятої Богородиці Живоносне ДжерелоОлександр Хомета
с. ЛежиноАрхистратига МихайлаОлександр Хомета
с. Нижня ХортицяПокрови Пресвятої БогородиціКалин Василь
с. ДолинськеАрхістратига МихайлаХомета Олександр
СМТ БалабіноАпостола Андрія ПервозданногоГанущак Ігор
о. ХортицяПокрови Пресвятої БогородиціТкач Віктор

Бердянський район.


с. ОсипенкоПокрови Пресвятої БогородиціВасиль Турчак
с. Червоне полеПокрови Пресвятої БогородиціВасиль Турчак
с. АндріївкаСвятого Миколая
Сергій Крот
м. БердянськГеоргія ПереможцяСергій Крот
м. БердянськПраведної АниСтепан Вилущак
м. БердянськАрхістратига МихаїлаСтепан Вилущак
м. БердянськПокрови Пресвятої БогородиціСтепан Вилущак

Василівський район.


м. ВасилівкаПокрови Пресвятої БогородиціРоман
Садовий
с. Зелений ГайТверської ікони Божої МатеріРоман
Садовий
с. Верхня КриницяСв.-АндріївськийРоман
Садовий
с. БалкиУспіня Пресвятої БогородиціІгор Синчина
с. ТополинеСвятого МиколаяІгор Синчина
с. Кам’янськеСвятого ВолодимираІгор Синчина
с. ОрлянкаМиколая ЧудотворцяІгор Дзюба

Великобілозірський район.


с. НовопетрівкаСвятителя Миколая
Чудотворця
Ігор Синчина
с. ГюновкаРіздва Пресвятої БогородиціІгор Синчина

Веселівський район.


СМТ ВеселеПреображення ГосподньгоВасиль Квашко
СМТ ВеселеПокрови Пресвятої БогородиціВасиль Квашко
с.ГоголівкаРіздва Пресвятої БогородиціВасиль Квашко
с. Зелений ГайВознесіння ГосподньогоВасиль Квашко
с. НовоуспеновкаПокрови Пресвятої БогородиціЗапоточний Василь
с. НовоіванівкаВознесіння ГосподньогоЗапоточний Василь
с. ЗапоріжжяПокрови Пресвятої БогородиціЗапоточний Василь
с. ТавріяБлаговірного князів Бориса і ГлібаЗапоточний Василь
с. ЧкаловоУспіня Пресвятої БогородиціНестер Мар’ян
с. МенчикуриАпостола Іоана БогословаНестер Мар’ян
с. ПіскошеноСвятителя МиколаяНестер Мар’ян

Вільнянський район.


с. МихайлівкаПокрови Пресвятої БогородиціСтепан Кутній

Гуляйпільський район.


м. ГуляйполеПокрови Пресвятої БогородиціСтепан Кутній
СМТ ЗалізничнеРіздва Пресвятої БогородиціСтепан Кутній

м. Енергодар.


м. ЕнергодарПокрови Пресвятої БогородиціВолодимир Ліщук

Куйбишевський район.


СМТ КуйбишевоСвятого ДухаМихайло Підгірний
с. ГусаркаІкони Казанської Божої МатеріМихайло Підгірний
с. БілоцерківкаПокрови Пресвятої БогородиціМихайло Підгірний
с. ЧервоноселівкаРіздва Пресвятої БогородиціМихайло Підгірний
с. ЛанцевеОптинськи старцівМихайло Підгірний
с. СмілеМученець Віри, Надії, Любові та матері їх СофіїМихайло Підгірний
с. ГоголівкаПророка Єлисея Михайло Підгірний
с. ВершинаСвятителя Миколая ЧудотворцяВербовий Михайло
с. Мар’янівкаАпостолів Петра і ПавлаВербовий Михайло
с. МаринопільАпостола Андрія ПервозваногоВербовий Михайло

Мелітопольський район.


м. МелітопольКирила і МефодіяКолесник Валерій
м. МелітопольАпостола Петра і ПавлаМаркович Ігор
м. МелітопольПокрови Пресвятої БогородиціМаркович Ігор
м. МелітопольПресвятою ТройціМаркович Ігор
м. МелітопольАпостола Андрія ПервозванногоМаркович Ігор
с. НовоукраїнкаПокрови Пресвятої БогородиціМаркович Ігор
СМТ ВознесенівкаВознесіння ГосподньогоКолесник Валерій
с. СтепнеВеликого Князя ВолодимираКолесник Валерій
с. ТрудовеМученець Віри, Надії, Любові та матері їх СофіїКолесник Валерій
с. КонстантинівкаВлм Юрія ПереможцяСудак Василь
с. НовомиколаївкаВознесіння ГосподньогоСеник О.

Новомиколаївський район.


с. НовоіванівкаРіздва Іоана ПредтечіТерно Василь

Оріхівський район.


с. НовопавловкаУспіня Пресвятої БогородиціКутний Степан
с. НовоандріївкаСвятителя Миколая ЧудотворцяКутний Степан
с. НоводаниловкаСвятої ТройціКутний Степан
м. ОріхівВеликого Князя ВолодимираКутний Степан
с. ОмельникСвятої ТройціКутний Степан
с. НовофедорівкаСвятителя Миколая ЧудотворцяКутний Степан
СМТ ДимитровоВознесіння ГосподньгоПасічник Дмитро
с. КамишивахаАрхистратига МихаїлаПасічник Дмитро
с. Ясна ПолянаРіздва Пресвятої БогородиціПасічник Дмитро
с. ТрудооленівкаХрещення ГосподньгоПасічник Дмитро
с. ЛюбімівкаАпостола Петра і ПавлаПасічник Дмитро
с. ЩасливеПокрови Пресвятої БогородиціПасічник Дмитро
с. КущевеРіздва Пресвятої БогородиціПасічник Дмитро
с. НовоіванівкаАпостола Іоанна БогословаПасічник Дмитро
с. Жовта КручаУспіня Пресвятої БогородиціПасічник Дмитро
с. МирнеМученець Віри, Надії, Любові та матері їх СофіїКутний Степан
с. НестерянкаМучениці КатериниКутний Степан

Пологівський район.


м. ПологиПокрови Пресвятої БогородиціОлександр Наголов
м. ПологиМч. і цілителя ПантелеймонаОлександр Наголов
с. ВербовеРіздва Пресвятої БогородиціОлександр Наголов
с. БасаньУспіня Пресвятої БогородиціЄлисей Міхненко

Приазовський район.


с. Мар’янівка Різдва Пресвятої БогородиціВасиль Турчак
с. НовомиколаївкаСв. МиколаяВасиль Турчак
СМТ ПриазовськеБлаговіщеня Пресвятої БогородиціВасиль Турчак
с. БогданівкаПокрови Пресвятої БогородиціВасиль Турчак
с. СтроганівкаПокрови Пресвятої БогородиціКальницький Кирило

Приморський район.


с. ІнзовкаУспіня Пресвятої БогородиціВасиль Турчак
с. Мар’янівкаРіздва Пресвятої БогородиціВасиль Турчак

Розівський район.


с. ЗеленопольСвятого ВолодимираВербовий Михайло
с. ПролитарськеВолодимирівської Ікони Божої МатеріВербовий Михайло
с. СолодководнеІоана ХрестителяВербовий Михайло
с. ВерхівкаСвятого МиколаяВербовий Михайло
с. НоводворівкаСвятого Василя ВеликогоМихайло Підгірний
с. АзовВознесіння ГосподньогоМихайло Підгірний
с. МаринопольСвятого Андрія ПервозданногоМихайло Підгірний
СМТ РозівкаКазанської ікони Божої МатеріМихайло Підгірний

Токмацький район.


м. МолочанськСвятителя Миколая ЧудотворцяПасічник Василь
с. ВинограднеСвятителя Миколая Чудотворця (монастир)Пахомій Бєзгалов

Чернігівський район.


с. НовоказанкуватеПреподобного Симона Стовпника Олександр Наголов
с. ПетровськеКнязя ГлібаОлександр Наголов
с. НовомихайлівкаАрхистратига МихаїлаОлександр Наголов
с. СтульневеУспіня Пресвятої БогородиціОлександр Наголов
с. РозовкаПетра і Павла