Собор Святої Трійці потребує допомоги небайдужих людей!

Собор_св.Трійці_ЗапоріжжяСобор Святої Трійці справляє приємне враження. Усередині чисто, тепло, красиво оздоблено. Плюс – гарна акустика. Всі ремонтні та оздоблювальні роботи (вони були необхідні, адже за радянських часів тут знаходився кінотеатр) були проведені за сприяння небайдужих громадян. Але храм, на жаль, не обмежується лише центральною залою.

Про потреби Запорізької єпархії Української православної церкви Київського патріархату розповідає єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій:

– По-перше, хотів би подякувати усім, хто жертвує церкві. Завдяки вам, у нас уже є майже всі необхідні будматеріали для проведення ремонту у, так би мовити, підсобних приміщеннях. Те, що бачать прихожани, заходячи у наш храм, дійсно має естетичний вигляд. Але нам необхідно ще обладнати центральний вівтар (замінити систему опалення, придбати шафи для церковного одягу), бібліотеку, різницю, пральню (аби прати церковні речі, бо зараз ми просто передаємо їх на прання небайдужим прихожанам), приміщення для пономарів. Також потребує облаштування кімната для відпочинку та приготування їжі. Проведення робіт з облаштування цих приміщень спеціалисти оцінили у 70 тисяч гривень – гроші, як ви розумієте, для церкви непідйомні. Тому, якщо хтось буде мати можливість пожертвувати гроші на ремонт храму або безкоштовно провести ремонтні роботи – Єпархія буде дуже вдячна.

А ще Єпархія потребує факс, комп’ютер, садовий інвентар, інструменти для проведення ремонтних робіт (молоток, рубанок, пила, обценьки, гаєчні ключі, цвяхи, саморізи тощо). Якщо хтось має можливість надати щось із вищезазначеного – також будемо дуже вдячні.

Розрахунковий рахунок для переказу коштів:

Р/р 260010175928

в філії Укрексімбанк м.Запоріжжя

МФО 313979

ЕДРПОУ 20519744