Звернення єпископа Запорізького і Мелітопольського УПЦ КП Фотія до працівників нової поліції у місті Запоріжжя

P1130868Дорогі браття і сестри!

16 квітня на оглядовому майданчику музею Запорізького козацтва, що на острові Хортиця, 509 новобранців нової поліції склали урочисту присягу народу України. З 10 жовтня по 2 листопада минулого року у Запоріжжі приймали заявки на службу. Відбір проходив у кілька етапів, служити народу України залишились громадяни, які дійсно цього заслуговують.

У всьому цивілізованому світі поліція – це герої, які охороняють спокій громадян, оберігіють громадський порядок, стоять на сторожі дотримання букви Закони. Не дивно, що у розвинених країнах найбільш авторитетні представники влади – це співробітники правоохоронних органів.

Як законослухняний громадянин, хочу побажати вам невтомно нести свою службу. Щоби всі негаразди обходили вас стороною, щоби у ваших сім’ях панував мир та злагода. Щоби люди ставились до вас із розумінням. Я впевнений, що так воно і буде, якщо ви будете добросовісно стояти на сторожі порядку і Закону, допомагаючи запоріжцям та захищаючи їх спокій.

Як представник духовенства, щиросердно запрошую вас до Собору Святої Тройці та до інших храмів Запорізької Єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату. Ми завжди раді вітати у своїх Церквах справжніх героїв. Я не сумніваюсь, що кожен із вас, присягаючи на вірність українському народу, робив це щиро. І дійсно хоче стати героїм і взірцем для інших представників суспільства.

Молю Бога, аби у нашій країні – і у Запоріжжі зокрема – був мир. Але ви повинні пам’ятати, що левова частка відповідальності за цей мир лежить на ваших плечах. Нехай ваша ноша буде легкою, нехай гріх спокуси обходить вас стороною, нехай Совість, Закон і Порядність будуть єдиними орієнтирами у вашій нелегкій, але такій вдячній праці.

 

Із любов’ю у Христі,

Єпископ Запорізький і Мелітопольський УПЦ КП                                                                             Фотій