Привітання Костянтина Івановича Бриля з призначенням на посаду губернатора Запорізької області

фотий у фіолеті

Шановний Костянтине Івановичу!

22 квітня 2016 року Президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки у Запоріжжя призначив Вас керівником Запорізької обласної державної адміністрації.

Хочу, від імені духовенства і парафіян, а також від себе особисто привітати Вас із цим призначенням. І побажати Вам, щоби Ви, перебуваючи на цій високій посаді, завжди служили інтересам громади. А у прийнятті рішень завжди керувалися Божими Заповідями, Законом України, а також чесністю і порядністю по відношенню до жителів Запоріжжя і області. Плекаю надію, що Ви станете достойним представником влади, на якого будуть рівнятися Ваші підлеглі.

Сподіваюся, що Запорізька область під Вашим керівництвом посяде достойне місце у нашій із Вами спільній Батьківщині – Україні. Впевнений, для цього є все – і родючі землі, і потужні підприємства. А, найголовніше, – люди – працьовиті, щиросердні, щедрі, сміливі та завзяті нащадки козаків.

Від усього серця зичу Вам Божої допомоги у всіх Ваших добрих починаннях, Соломонової мудрості у прийняті рішень, наснаги для виконання своїх обов’язків, щастя та здоров’я Вам і Вашій родині і мирного неба над усіма нами.

 

Закликаю на Вас Боже Благословення.

єпископ Запорізький і Мелітопольський                                                                          Фотій