Вночі був пограбований Кафедральний Собор Святої Тройці

[hfv“Сьогодні вночі невідомі особи чи особа, виламавши вікно у вівтарній частині, проникли до Кафедрального Собору Святої Тройці.
Всередині приміщення зловмисники виламали двері в кабінеті правлячого архієрея, церковної крамниці та каси собору. Розкурочили два сейфи, порозкидали документи. В кімнаті священників розкидані особисті речі священнослужителів та працівників Собору.
Були вкрадені близько 15 тисяч гривен та вироби зі срібла з вітрини церковної крамниці. Також розламали системний блок, на якій вівся запис відеоспостереження. Церковне начиння не чіпали.
Найбільша втрата, яку ми понесли – через такі дії зловмисників було зірвано богослужіння у Великий Четвер Страсної Седмиці.
Окремо хочу зазначити, що завдані збитки від ламання дверей, сейфів та компьютера оцінюються у набагато більшу суму, чим зловмисниками було вкрадено.
Прошу всіх небайдужих людей допомогти нам встановити нові двері та провести ремонтні роботи в приміщенні Собору, яке постраждало”, – звертається до громади єпископ Запорізький і Мелітопольський УПЦ КП владика Фотій