День духовного покровителя Дніпровської Духовної Семінарії

День духовного покровителя Дніпровської Духовної Семінарії

9-го листопада 2016 р. Б. в день пам’яті прп. Нестора Літописця Преосвященніший Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський взяв участь у святкових заходах Дніпровської Духовної Семінарії, присвячених храмовому дню духовної школи. З благословення Преосвященнішого Семіона єпископа Дніпровського і Кріворізького на передодні, 8 листопада, очолив Всенічне бдіння у семінарському храмі свтт. Апп. Петра і Павла.

У день свята Божественну літургію очолив єпископ Семіон у співслужінні викладачів у архієрейському та священничому сані. Під час літургії Преосвященніший Фотій звершив дияконську хіротонію над Гальчищаком Петром студентом 4-го курсу ДДС.

Після завершення Літургії відбулися урочисті заходи з нагоди дня свята. Під час урочистої частини Преосвященніший єпископ Фотій як викладач пастирського Богослів’я у ДДС привітав усіх зі святом і зазначив, що на сьогоднішній день духовна школа у Дніпрі виконує своє завдання – виховує пастирів для Сходу України, зокрема у Запорізькій єпархії на даний час вже звершують пастирське служіння троє студентів ДДС. Також Владика подякував всьому професорсько-викладацькому складу за плідну працю з розвитку нашої Церкви у непростих регіонах України.