Warning: getimagesize(http://www.tzerkva.zp.ua/wp-content/uploads/2016/11/IMG_1868-e1479204868338-300x300.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/kinder03/tzerkva.zp.ua/www/wp-content/themes/news-magazine/inc/front/WDWT_front_functions.php on line 151
Архіпастирський візит до Гуляйпільського благочиння

По завершенні святкових заходів, присвячених 128-й річниці з дня народження ватажка повстанського руху Нестора Махна, на запрошення благочинного району прот. Григорія Бурбури Преосвященніший Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський відвідав Храм Покрови Пресвятої Богородиці м. Гуляйполе. Оглянувши територію і храм, Владика подякував настоятелю і пастві за привнесені труди і щиру любов до храму, за вірність Україні та українському народу.

Під час зустрічі о. Григорій з приходом звернули увагу владики на упереджене ставлення місцевих журналістів до нашої Церкви загалом і до о. Григорія з парафіянами УПЦ КП зокрема. Редакція сайту найближчим часом подасть більш детальну інформацію після вивчення цієї проблеми правлячим Архієреєм.

На завершення візиту було зроблене спільне фото.