ПРЕОСВЯЩЕННІШИЙ ЄПИСКОП ФОТІЙ ВІДВІДАВ РІДНИЙ МИХАЙЛІВСЬКИЙ ЗОЛОТОВЕРХИЙ МОНАСТИР З НАГОДИ ПРЕСТОЛЬНОГО СВЯТА

ПРЕОСВЯЩЕННІШИЙ ЄПИСКОП ФОТІЙ ВІДВІДАВ РІДНИЙ МИХАЙЛІВСЬКИЙ ЗОЛОТОВЕРХИЙ МОНАСТИР З НАГОДИ ПРЕСТОЛЬНОГО СВЯТА

20 – 21 листопада 2016 року Преосвященніший Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський, на запрошення Високопреосвященнішого Агапіта архієпископа Вишгородського, настоятеля Михайлівського Золотоверхого монастиря, відвідав рідну обитель з нагоди престольного свята Архистратига Михаїла.

Богослужіння у цей святковий день очолив Священноархімандрит монастиря, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет: 20 листопада ввечері – Всенічне бдіння, а 21 листопада – Божественну літургію.

Його Святості співслужили: Патріарший намісник, митрополит Переяслав-Хмельницький і Бориспільський Епіфаній; митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, митрополит Білгородський і Обоянський Іоасаф, митрополит Черкаський і Чигиринський Іоан, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, керуючий справами Київської Патріархії, намісник Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт, архієпископ Сімферопольський і Кримський Климент, єпископ Кропивницький і Голованівський Марк, єпископ Запорізький і Мелітопольський Фотій, єпископ Іоан (Швець), вікарій Київської єпархії єпископ Васильківський Лаврентій; намісник Свято-Феодосіївського монастиря м. Києва архімандрит Макарій (Папіш); голова Видавничого відділу, перший проректор КПБА протоієрей Олександр Трофимлюк; братія монастиря, викладачі КПБА у священному сані та запрошене духовенство.

Владика Фотій привітав настоятеля та братію рідного монастиря, адже сам протягом вісьми років входив до рядів братії Михайлівського Золотоверхого монастиря.

Редакція сайту приєднується до привітань та бажає, щоб небесний покровитель захищав монастир від незгод, а братії допомагав у боротьбі з земними пристрастями.

Опублікував дияк. Діонісій Кравчук