МІТИНГ-РЕКВІЄМ ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ В УКРАЇНІ ВІД ГОЛОДОМОРІВ І ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЇ

МІТИНГ-РЕКВІЄМ ПАМ’ЯТІ ЗАГИБЛИХ В УКРАЇНІ ВІД ГОЛОДОМОРІВ І ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЇ

Сьогодні 26 листопада, в останню суботу місяця, народ України відзначає день пам’яті жертв голодоморів 1921 – 1923 рр., 1932 – 1933 рр., 1946 – 1947 рр., та політичних репресій, які вчиняла Радянська влада на території України у ХХ ст.

Вечором о 16-00 біля пам’ятника жертвам голодоморів у центрі міста Запоріжжя відбувся мітинг-реквієм присвячений цій скорботній даті. На цьому заході взяв участь Преосвященніший Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський разом з духовенством Запорізького району. Також були присутні представники Римо-Католицької Церкви та Української Греко-Католицької Церкви і представники міської та обласної Запорізьких рад. Під час мітингу була відслужина заупокійна літія за загиблими від голодоморів та політичних репресій.

Преосвященніший єпископ Фотій у своїй проповіді сказав, що дуже важливо пам’ятати свою історію та історію свого народу, бо народ, який не знає своєї історії – не має майбутнього. Також Владика наголосив, що голодомори і репресії, які проводились з метою винищення українського народу є болючою раною для України, яка досі не загоїлась.

Опублікував: диякон Діонісій Кравчук

Фото: Биченко В. М.