Warning: getimagesize(http://www.tzerkva.zp.ua/wp-content/uploads/2016/12/b9LHiazdU_0-1-300x225.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/kinder03/tzerkva.zp.ua/www/wp-content/themes/news-magazine/inc/front/WDWT_front_functions.php on line 151
В СВЯТОТРОЇЦЬКОМУ КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ УПЦ КП М. ЗАПОРІЖЖЯ ВІДНОВИЛИ ПРИДІЛ НА ЧЕСТЬ СВ. ВМЧ. ВАРВАРИ

Зі сприяння Преосвященнішого Фотія єпископа Запорізького і Мелітопольського в кафедральному соборі м. Запоріжжя був відновлений приділ на честь св. Вмч. Варвари.

Коли владика Фотій приїхав у м. Запоріжжя після архієрейської хіротонії, Він звернув увагу в якому поганому стані знаходився Варваринський приділ кафедрального собору Святої Трійці. Протягом свого перебування на кафедрі архієрей своїми силами і з допомогою меценатів зробив ремонт, встановив новий пристіл і жертовник, оновив ікони у вівтарі. І сьогодні 12 грудня 2016 року Преосвященніший Фотій у співслужжінні зі священниками собору Святої Трійці освятив відновлений приділ і була відслужена перша Літургія.

Редакція сайту нагадує, що в соборі Святої Трійці знаходиться частичка мощей Св. Вмч. Варвари. Кожної неділі після Літургії служиться акафіст святій Варварі перед її іконою.

Всіх запрошуємо до спільної молитви!