ДЕНЬ ТЕЗОІМЕНИТСТВА СВЯТІЙШОГО ПАТРІАРХА ФІЛАРЕТА

ДЕНЬ ТЕЗОІМЕНИТСТВА СВЯТІЙШОГО ПАТРІАРХА ФІЛАРЕТА

14 грудня Православна Церква відзначає день пам’яті святого праведного Філарета Милостивого, який є також і днем тезоіменитства Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. За традицією з цієї нагоди до столиці прибули архієреї Української Православної Церкви Київського Патріархату для того, щоб розділити радість свята у спільному богослужінні.

13 грудня 2016 року, напередодні свята, Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет у Володимирському кафедральному соборі звершив Всенічне бдіння. Предстоятелю співслужили єпископат Церкви і духовенство Києва та інших єпархій України.

У сам день свята, 14 грудня, Святійший Патріарх Філарет відслужив Божественну літургію у Володимирському соборі.

За богослужінням також молились викладачі та студенти Київської православної богословської академії, ченці столичних монастирів та Волинської єпархії, духовенство, яке прибуло привітати свого Першосвятителя.

Серед духовенства Святійшому Патріарху Філарету співслужив Преосвященніший Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський, який, після богослужіння, привітав Святійшого владику з днем його тезоіменитства.

Редакція сайту приєднується до привітань і бажає Святійшому Патріархові Філарету многих і благих літ життя!

Іс полла еті Деспота!