ПРЕОСВЯЩЕННІШИЙ ЄПИСКОП ФОТІЙ В МІСТІ ЗАПОРІЖЖІ ОСВЯТИВ НОВОЗБУДОВАНИЙ ХРАМ НА ЧЕСТЬ РІВНОАПОСТОЛЬНОГО КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО

ПРЕОСВЯЩЕННІШИЙ ЄПИСКОП ФОТІЙ В МІСТІ ЗАПОРІЖЖІ ОСВЯТИВ НОВОЗБУДОВАНИЙ ХРАМ НА ЧЕСТЬ РІВНОАПОСТОЛЬНОГО КНЯЗЯ ВОЛОДИМИРА ВЕЛИКОГО

Сьогодні 23 грудня 2016 р. Б. Преосвященніший Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський, на запрошення священника Запорізького району прот. Юрія Сокальського, звершив освячення храму на честь рівноапостольного князя Володимира Великого.

По завершенню чину освячення в храмі була відслужена перша Літургія. Преосвященнішому Фотію співслужили священнослужителі Запорізького району: прот. Василій Пасічник, прот. Василій Калин, прот. Юрій Сокальський (настоятель храму), прот. Ігор Ганущак, прот. Василій Попелюк, дияк. Діонісій Кравчук. Також у богослужінні взяв участь клірик Київської єпархії протодиякон Олександр, який прибув на запрошення настоятеля храму.

Після Літургії єпископ Фотій подякував настоятелю і меценатам, які допомагали у будівництві храму, за плідну роботу і відзначив їх архієрейськими грамотами.

У проповіді Його Преосвященство зазначив, що ця побудова і освячення храму є дуже значимою подією для Запорізької єпархії. Адже тепер у жителів міста Запоріжжя є ще один храм де люди можуть приймати участь у богослужінні і молитися рідною українською мовою, що в сьогоднішніх умовах, які склалися у нас в державі, є дуже важливим і чого так не вистачає на Сході України.

Новозбудований храм знаходиться за адресою: м-рн Піски, вул Новокузнецька 5-А.

Всіх людей запрошуємо до спільної молитви до храму рівноапостольного князя Володимира Великого.