ЧИН ОСВЯЧЕННЯ ВОДИ І СВІЧОК НА СВЯТО СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЬОГО

ЧИН ОСВЯЧЕННЯ ВОДИ І СВІЧОК НА СВЯТО СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЬОГО

У середу 15 лютого 2017 року на свято Стрітення Господнього Преосвященніший Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський у співслужінні  духовенства кафедрального собору Святої Трійці міста Запоріжжя відслужив Божественну Літургію. Після Богослужіння духовенством собору на чолі з Його Преосвященством був звершений чин малого освячення води і освячення свічок.

Не дивлячись на те, що це велике свято припало на будній день собор був наповнений віруючими, що свідчить про зростання духовності у Запорізькому краї.

Владика Фотій на проповіді наголосив, що зі стрітенською свічкою пов’язано дуже багато забобонів в які віруюча православна людина не має вірити. Адже кажуть, що стрітеньська свічка має якусь магічну силу тощо… Це все надумане!

Освячуємо свічки у церкві нашою молитвою і в молитвах на освячення свічок прохаємо про те, щоб, як запалені свічки своїм світлом розганяли нічний морок, так і наші душі, просвічені Духом Святим, уникали сліпоти духовної! Стрітенська свічка сильна тим, що є символом просвітлення нашого серця самим Духом Святим!