Warning: getimagesize(http://www.tzerkva.zp.ua/wp-content/uploads/2017/03/IMG_7229-300x225.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/kinder03/tzerkva.zp.ua/www/wp-content/themes/news-magazine/inc/front/WDWT_front_functions.php on line 151
МОЛИТВА ЗА ЗАГИБЛИМИ ВОЇНАМИ ЧАСІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ У ВАСИЛІВЦІ

Великий піст – це період особливої ревнісної молитви як за всіх живих так і за всіх від віку спочилих християн.

Заупокійна молитва несе в собі різні форми духовної утіхи для нас, а також безцінні духовні блага для покійних. Вона має за мету пробудити свідомість у тих, що не мають віри і надії на життя вічне, розкриває справжній сенс людського життя у майбутньому, загальному воскресінні мертвих (Ін. 5: 25) та випрошує у милосердного Бога прощення і відпущення гріхів померлим.

В понеділок 20 березня у місті Василівка Запорізької області була відслужена заупокійна літія за загиблими воїнами, які захищали нашу землю під час Другої світової війни. Богослужіння відбулося на могилі де поховані воїни, які полягли у боях під Василівкою. За данними істориків у цій братській могилі похований батько предстоятеля нашої Церкви Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси України Філарета Антон Денисенко.

Заупокійну літію очолив Преосвященніший Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський у співслужінні з секретарем єпархії прот. Василієм Пасічником, обласним благочинним прот Василієм Калином, благочинним Василівського району прот. Романом Садовим, священником Запорізького району прот. Василієм Попелюком і з духовенством Василівського району.

На молитві за спокій душ спочилих воїнів були також присутні представники влади, історики та громодські діячі.

Фото: Васюков Олег