МОЛИТВА ЗА ЗАГИБЛИМИ ВОЇНАМИ ЧАСІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ У ВАСИЛІВЦІ

МОЛИТВА ЗА ЗАГИБЛИМИ ВОЇНАМИ ЧАСІВ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ У ВАСИЛІВЦІ

Великий піст – це період особливої ревнісної молитви як за всіх живих так і за всіх від віку спочилих християн.

Заупокійна молитва несе в собі різні форми духовної утіхи для нас, а також безцінні духовні блага для покійних. Вона має за мету пробудити свідомість у тих, що не мають віри і надії на життя вічне, розкриває справжній сенс людського життя у майбутньому, загальному воскресінні мертвих (Ін. 5: 25) та випрошує у милосердного Бога прощення і відпущення гріхів померлим.

В понеділок 20 березня у місті Василівка Запорізької області була відслужена заупокійна літія за загиблими воїнами, які захищали нашу землю під час Другої світової війни. Богослужіння відбулося на могилі де поховані воїни, які полягли у боях під Василівкою. За данними істориків у цій братській могилі похований батько предстоятеля нашої Церкви Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси України Філарета Антон Денисенко.

Заупокійну літію очолив Преосвященніший Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський у співслужінні з секретарем єпархії прот. Василієм Пасічником, обласним благочинним прот Василієм Калином, благочинним Василівського району прот. Романом Садовим, священником Запорізького району прот. Василієм Попелюком і з духовенством Василівського району.

На молитві за спокій душ спочилих воїнів були також присутні представники влади, історики та громодські діячі.

Фото: Васюков Олег