ВІЗИТ СТУДЕНТІВ ДНІПРОВСЬКОЇ ДУХОВНОЇ СЕМІНАРІЇ ДО М. ЗАПОРІЖЖЯ

ВІЗИТ СТУДЕНТІВ ДНІПРОВСЬКОЇ ДУХОВНОЇ СЕМІНАРІЇ ДО М. ЗАПОРІЖЖЯ

У суботу 1 квітня 2017 року Божого до славного Богомспасаємого міста Запоріжжя завітали студенти Дніпровської Духовоної Семінарії на чолі з ректором ДДС прот. Сергієм Нарольським та проректором Василем Бабієм.

Викладачів та студентів семінарії зустрів керуючий Запорізькою єпархією Преосвященніший Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський.

Візит до Запоріжжя розпочався з молебня в храмі Покрови Пресвятої Богородиці, що знаходиться на території історико-культурного комплексу “Запорізька Січ”. Після богослужіння була проведена екскурсія на території комплексу і були показані реконструйовані експонати часів козацької слави.

Під час огляду музея, владика Фотій подарував Дніпровській семінаристам ікону “Тайної Вечері”, обрамлення якої виконанл в гарному козацькому стилі, на згадку про Запорізьку єпархію.

Після заходів на території історико-культурного комплексу єпископ Фотій разом зі студентами та викладачами ДДС відвідали парафію Вірменської Апостольської Церкви. Настоятель парафії свящ. Юсик зробив екскурсію по храму, розказав про звичаї та богослужіння Вірменської Церкви.

Далі студенти відвідали кафедральний собор Святої Тройці міста Запоріжжя, на чому і закінчився візит гостей з Дніпровської Духовної Семінарії.