Warning: getimagesize(http://www.tzerkva.zp.ua/wp-content/uploads/2017/04/Молитва-за-Україну11-300x225.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/kinder03/tzerkva.zp.ua/www/wp-content/themes/news-magazine/inc/front/WDWT_front_functions.php on line 151
СПІЛЬНА МОЛИТВА У ЗАПОРІЖЖІ ЗА ПЕРЕМОГУ НАД АГРЕСОРОМ І ВСТАНОВЛЕННЯ СПРАВЕДЛИВОГО МИРУ

2 квітня 2017 року на заклик членів Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій у Запоріжжі на площі Фестивальній о 18:00 відбулась спільна молитва за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру. Разом з іншими конфесіями молився керуючий Запорізькою єпархією Преосвященніший Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський разом з духовенством всієї області.

Крім представників Української Православної Церкви Київського Патріархату у молитві брали участь: єпископ-помічник Харківсько-Запорізької Діецезії РКЦ Ян Собіло, священник Вірменської Апостольської Церкви Юсик Нуриджанян та пастирі різних Протестантських церков м. Запоріжжя.

Після спільної молитви владика Фотій у співслужінні духовенства єпархій відслужив заупокійну літію за загиблими на Майданах України біля пам’ятника загиблим під час революції Гідності.

БОЖЕ ВЕЛИКИЙ ЄДИНИЙ, НАМ УКРАЇНУ ХРАНИ!