БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

7 квітня Православна Церква відзначатиме велике Дванадесяте свято – Благовіщення Пресвятої Богородиці.

Саме цього дня людство в особі Діви Марії дізналося від Архангела Гавриїла про народження в світ Спасителя. Натомість Бог через Свого посланця отримав благу звістку від Діви Марії про те, що вона з радістю і смиренням приймає це Боже Благословення.

Це свято було встановлене в глибокій древності – про нього достовірно відомо вже з ІІІ століття, але в різних християн звалося воно по-різному: Зачаття Христа, Благовіщення про Христа, Початок Спасіння. І лише від VII століття і на Сході, і на Заході його почали називати Благовіщенням Пресвятої Богородиці.

Головні мотиви цієї святої і неземної радості — це втілення Сина Божого, вшанування материнства і жіноцтва в особі Пречистої Діви Марії, це початок Спасіння роду людського.

На честь  цього свята у Святотроїцькому кафедральному соборі міста Запоріжжя відбуватиметься святкове богослужіння. У четвер 6 квітня Всенічне бдіння – початок о 17:00 та 7 квітня в п’ятницю Божественна літургія – початок о 8:30.

Запрошуємо усіх жителів та гостей м. Запоріжжя до спільної молитви в кафедральному соборі Святої Трійці, який знаходиться за адресою м. Запоріжжя, Комунарський район, вул. Святоволодимирська 101-А, зупинка транспорту Культурна.

Зі всіма питаннями можна звертатися за телефоном собору: (0612) 95-16-81