БОГОСЛУЖІННЯ В СВЯТО БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

БОГОСЛУЖІННЯ В СВЯТО БЛАГОВІЩЕННЯ ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ

Сьогодні 7 квітня в п’ятницю п’ятої седмиці Великого посту Свята Православна Церква відзначає свято Благовіщення Пресвятої Богородиці.

На честь цього дванадесятого свята богослужіння у Святотроїцькому кафедральному соборі міста Запоріжжя очолив Преосвященніший Фотій єпископ Запорізький і мелітопольський у співслужінні з духовенством собору.

Богослужіння свята Благовіщення сповнене урочистих, величних і радісних гимнів. Багато разів повторюється добре знане нам привітання Архангела: «Радуйся!»

Головні мотиви цієї святої і неземної радості — це втілення Сина Божого, вшанування материнства і жіноцтва в особі Пречистої Діви Марії, це початок Спасіння роду людського.

Вітаємо всіх вас, шановні брати й сестри, зі святом Благовіщення!

Побажаємо, по-перше, – готовності прийняти Волю Божу в нашому бутті: відчинити на заклик Божий двері душі та втілити Його Благословення, разом з Богородицею відповідаючи: «Нехай буде мені за словом Твоїм».

Також бажаємо зберігати в серці радість – від молитви, від спілкування з Богом, від краси створеного Ним зовнішнього світу та від того, що Він подарував нам Спасіння у Вічності. Навіть тоді, коли небо нашого життя затягують хмари важких випробувань, плекаймо в собі цю радість – а вона знову освітить та зігріє душу теплим сонячним промінням!