ВХІД ГОСПОДНІЙ В ЄРУСАЛИМ. ВЕРБНА НЕДІЛЯ. АНОНС БОГОСЛУЖІНЬ

ВХІД ГОСПОДНІЙ В ЄРУСАЛИМ. ВЕРБНА НЕДІЛЯ. АНОНС БОГОСЛУЖІНЬ

9 квітня за сім днів до свята Пасхи християни Східного обряду відзначають Вхід Господній до Єрусалима, або як в народі називають – Вербна неділя.

День Вербної неділі нагадує християнам урочистий вхід Ісуса Христа в Єрусалим, який знаменував собою безпосереднє наближення Його Страстей і смерті на хресті. Люди, які Його вітали, кидали на дорогу плащі та зелені галузки пальм, вигукуючи: «Осанна Сину Давидів!». Урочистий в’їзд Ісуса Христа в Єрусалим описаний в усіх Євангеліях. Цій події всі вони надають особливого значення. Літургія Вербної неділі також згадує як радісні моменти процесії з пальмами так і про Страсті Господні. Цим церква підкреслює, що тріумф Христа і Його Жертва завжди нерозривно пов’язані. 

На честь свята Входу Господнього в Єрусалим в кафедральному соборі Святої Тройці м. Запоріжжя 8 квітня вечором о 17:00 розпочнеться святкове Всенічне бдіння, а 9 квітня в сам день свята буде відслужена Божественна Літургія, початок о 9:00.

В цей святковий день в Православній Церкві є традиція освячення вербового зілля. Від так в Святотроїцькому соборі освячення віття буде відбуватись 8 квітня під час Всенічного бдіння (після Полієлею), та 9 квітня після закінчення Божественної Літургії.

Запрошуємо усіх жителів та гостей м. Запоріжжя до спільної молитви в кафедральному соборі Святої Трійці, який знаходиться за адресою м. Запоріжжя, Комунарський район, вул. Святоволодимирська 101-А, зупинка транспорту Культурна.

Зі всіма питаннями можна звертатися за телефоном собору: (0612) 95-16-81

vhod