БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ДЛЯ БІЙЦІВ АТО

БЛАГОДІЙНА ДОПОМОГА ДЛЯ БІЙЦІВ АТО

Запорізька єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату продовжує допомагати бійцям АТО в їх не легкому покликанні – захисті нашої держави.

Від так 6 квітня 2017 р. з благословення Преосвященнішого Фотія єпископа Запорізького і Мелітопольського клірики кафедрального собору Святої Трійці прот. Анатолій Кусик та дияк. Андрій Фоменко передали 200 кг. огарків свічок волонтерці Ніні Фенченко, яка зробить з них багато великих окопних воскових свічок для бійців АТО. За допомогою них військові в окопах можуть освітлювати бліндаж, або розігрівати собі їжу.

Наголошуємо, що за словами волонтерки, вона зверталась до храмів УПЦ (МП), які одноголосно відмовили в помочі для потреб АТОвців, та за її словами, ще раз показавши свою АНТИУКРАЇНСЬКУ сутність.

7 квітня 2017 р. в день великого дванадесятого свята Благовіщення Пресвятої Богородиці, після Божественної літургії, з благословення керуючого Запорізькою єпархією єпископа Фотія, кліриком кафедрального собору міста Запоріжжя прот. Анатолієм Кусиком волонтерці Галині Гончаренко була передана чергова маскувальна сітка для бійців АТО зроблена руками прихожан Святотроїцького собору.