АНОНС. ДЕНЬ СВЯТОЇ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ – ХРАМОВЕ СВЯТО В КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ МІСТА ЗАПОРІЖЖЯ

АНОНС. ДЕНЬ СВЯТОЇ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ – ХРАМОВЕ СВЯТО В КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ МІСТА ЗАПОРІЖЖЯ

4 червня в неділю Свята Православна Церква відзначатиме свято П’ятидесятниці (Тройці). В цей день Свято-Троїцький кафедральний собор міста Запоріжжя буде святкувати храмове свято.

З нагоди свята П’ятидесятниці в соборі 3 червня в суботу буде відслужене святкове Всенічне бдіння, яке розпочнеться о 17-00. 4 червня в неділю буде відслужена Божественна Літургія святителя Іоана Золотоустого, яка розпочнеться о 9-00. Богослужіння очолить Преосвященніший Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський у співслужінні духовенства кафедрального собору Святої Тройці.

З нагоди храмового свята, святкова Божественна Літургія буде відслужена 5 червня (День Святого Духа) в понеділок. Богослужіння розпочнеться о 9-30. Літургію очолить керуючий Запорізькою єпархією Преосвященніший єпископ Фотій. Владиці буде співслужити духовенство всієї Запорізької єпархії, а також духовенство з інших областей, яке прибуде на запрошення єпархіального архієрея.

Адміністрація сайта запрошує усіх жителів та гостей міста Запоріжжя до спільної молитви в таке велике свято П’ятидесятниці до Свято-Троїцького кафедрального собору, який знаходиться за адресою м. Запоріжжя, вул. Святоволодимирська 101 а, зупинка транспорту Культурная.