ПАНАХИДА ЗА ЗАГИБЛИМИ ВІД ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ РАДІАНСЬКОЇ ТОТАЛІТАРНОЇ ВЛАДИ 30-Х – 50-Х РОКІВ

ПАНАХИДА ЗА ЗАГИБЛИМИ ВІД ПОЛІТИЧНИХ РЕПРЕСІЙ РАДІАНСЬКОЇ ТОТАЛІТАРНОЇ ВЛАДИ 30-Х – 50-Х РОКІВ

Щорічно кожну третю неділю травня в Україні відзначають День пам’яті жертв політичних репресій. Цього року День пам’яті прийшовся на 21 травня.

Сьогодні 19 травня 2017 року біля Пам’ятника жертв політичних репресій 30-х – 50-х років відбувся мітинг на який зібрались десятки людей, щоб віддати шану загиблим українцям. На цьому заході були присутні представники міської та обласної влади, духовенства різних конфесій, молодь та жителі міста Запоріжжя.

Розпочали мітинг з виконання Гімну України та хвилини мовчання в пам’ять за загиблими. Далі зі своїм словом до громадян звернулися представники міської та обласної влади. Також, з промовою виступив очевидець, який застав ці страшні події і чия сім’я постраждала від політичних репресій.

Після виступу громадян біля меморіалу була відслужена панахида за загиблими від політичних репресій в Україні. Заупокійне богослужіння очолив Преосвященніший Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський у співслужінні духовенства міста Запоріжжя. Разом з духовенством Запорізької єпархії УПЦ КП до молитви приєднався священник Вірменської Апостольської Церкви отець Юсик Нуриджанян.

Нагадаємо, що більше як 2 млн. 800 тис. чоловік постраждали від розкуркулення та депортації з України протягом 1935 – 1951 рр.

ВІЧНАЯ ПАМ’ЯТЬ УСІМ ЗАГИБЛИМ ВІД РЕПРЕСІЙ УКРАЇНЦЯМ!