АРХІПАСТИРСЬКИЙ ВІЗИТ ЄПИСКОПА ФОТІЯ ДО МІСТА ВАСИЛІВКА

АРХІПАСТИРСЬКИЙ ВІЗИТ ЄПИСКОПА ФОТІЯ ДО МІСТА ВАСИЛІВКА

Сьогодні 21 травня 2017 року в неділю шосту після Пасхи (про сліпого) і в день пам’яті святого Апостола і Євангелиста Іоана Богослова, на запрошення настоятеля Свято-Покровського храму протоієрея Романа Садового, Преосвященніший Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський відвідав з архіпастирським візитом місто Васильвку Запорізької області.

Цей день для парафії Покрови Пресвятої Богородиці є пам’ятним, адже сьогодні громада святкує першу річницю освячення храму. Відтак сьогодні, на честь цієї знаменної події, в храмі була відслужена свткова Літургія свят. Іоана Золотоустого, яку очолив керуючий Запорізькою єпархією Преосвященніший владика Фотій. Єпископу співслужили настоятель парафії прот. Роман Садовий, секретар єпархії прот. Василь Пасічник, обласний благочинний Василь Калин, а також духовенство Василівського та Енергодарівського благочинь.

В кінці богослужіння владика Фотій звернувся з проповіддю до духовенства, представників влади та прихожан храму, які були присутні на Літургії, та привітав з річницею освячення храму.