Warning: getimagesize(http://www.tzerkva.zp.ua/wp-content/uploads/2016/11/images.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/kinder03/tzerkva.zp.ua/www/wp-content/themes/news-magazine/inc/front/WDWT_front_functions.php on line 151
В СМТ БАЛАБІНО ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ПОГРАБУВАЛИ ХРАМ

Сьогодні вночі був пограбований храм Апостола Андрія Первозданного в СМТ Балабіно Запорізької області. Як повідомив настоятель парафії прот. Ігор Ганущак, зловмисники проникли до церкви і не гребували ні чим. Злочинці, які вломились до церкви, крім грошей, які знаходились в церковній касі, забрались до Святая Святих храму, вівтаря, і викрали церковне начиння, забрали, навіть, семисвічник і декілька підсвічників. Правоохоронні органи вже почали роботу по цій справі.

Наголошуємо, що це вже четвертий випадок пограбування православних храмів УПЦ КП в місті Запоріжжі і в прилеглих до міста селах та СМТ. У зв’язку з цим, редакція сайту закликає настоятелів і парафіян храмів бути пильними та організовувати охорону церковних будівель, щоб надалі запобігти повторення таких неприємних випадків!!!