ПРЕОСВЯЩЕННІШИЙ ЄПИСКОП ФОТІЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ З НАГОДИ ПЕРШОГО ВИПУСКУ ДНІПРОВСЬКОЇ ДУХОВНОЇ СЕМІНАРІЇ

ПРЕОСВЯЩЕННІШИЙ ЄПИСКОП ФОТІЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ З НАГОДИ ПЕРШОГО ВИПУСКУ ДНІПРОВСЬКОЇ ДУХОВНОЇ СЕМІНАРІЇ

2 червня 2017 р. відбулось урочисте богослужіння та урочистий актовий день з нагоди закінчення навчального року у Дніпровській духовній семінарії та першого випуску.

Владика Фотій прибув на запрошення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнішого єпископа Симеона та ректора ДДС прот. Сергія Нарольського.

Єпископ Фотій співслужив голові Синодального управління у справах духовної освіти, Патріаршому наміснику, митрополиту Переяслав-Хмельницькому і Білоцерківському Епіфаній, який очолив Богослужіння, а також іншому духовенству, яке прибуло на запрошення ректора.

Після молитви соборне духовенство звершило Подячний молебень та виголосили многоліття духовному наставнику семінарії, Його Святості, Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету, Преосвященним митрополитам, архієпископам, єпископам, викладачам, випускникам, студентам та фундаторам навчального закладу.

Після молебня до покровителя духовної семінарії, преподобного Нестора Літописця відбувся урочистий випускний актовий день.

Владика Фотій дуже сильно пов’язаний з Дніпровською духовною семінарією і являється її викладачем – читає пари Пастирського богослів’я.

ФОТО: з офіційної сторінки Дніпропетровської єпархії у Facebook