Warning: getimagesize(http://www.tzerkva.zp.ua/wp-content/uploads/2017/06/Пятидесятниця16-300x225.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/kinder03/tzerkva.zp.ua/www/wp-content/themes/news-magazine/inc/front/WDWT_front_functions.php on line 151
БОГОСЛУЖІННЯ НА СВЯТО П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ

Сьогодні 4 червня Свята Православна Церква відзначає свято П’ятидесятниці (Трійці). В цей святковий день в Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Запоріжжя була відслужена Божественна Літургія святителя Іоана Золотоустого яку очолив керуючий єпархією Преосвященніший Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський у співслужінні духовенства кафедрального собору.

Одразу після Літургії духовенство собору Святої Трійці вийшли на центр храму і розпочалась Велика Вечірня з чином читання коліноприклонних молитов. Від сьогодні, за уставом Церкви, на богослужінні дозволяється ставати на коліна.

Після Вечірні духовенство разом з прихожанами собору вийшли надвір. Преосвященніший владика Фотій прочитав молитву на освячення зілля і окропив святою водою букети квітів і трав, які принесли прихожани.