Warning: getimagesize(http://www.tzerkva.zp.ua/wp-content/uploads/2017/06/День-Святого-Духа-300x223.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/kinder03/tzerkva.zp.ua/www/wp-content/themes/news-magazine/inc/front/WDWT_front_functions.php on line 151
ХРАМОВЕ СВЯТО В СВЯТО-ТРОЇЦЬКОМУ КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ М. ЗАПОРІЖЖЯ

4 червня в день Святої П’ятидесятниці кафедральний собор Святої Трійці відзначив своє храмове свято.

З благословення Преосвященнішого Фотія єпископа Запорізького і Мелітопольського саме святкування було перенесене на наступний день – Святого Духа.

5 червня до кафедрального собору прибуло духовенство зі всієї Запорізької єпархії. В цей святковий день була відслужена Божественна Літургія святителя Іоана Золотоустого, яку очолив Преосвященніший Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський у співслужінні духовенства єпархії. В кінці Богослужіння духовенство привітало архієрея з храмовим святом.

Після Літургії були проведені єпархіальні збори духовенства на яких вирішували питання, які винекли з часу проведення останніх зборів, зокрема, питання про перереєстрацію статутів парафій, а, також, про утворення нових благочинь в Запорізькій єпархії.