ПРОТ. АНАТОЛІЙ КУСИК БЛАГОСЛОВИВ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ НА СЛУЖБУ У ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ

ПРОТ. АНАТОЛІЙ КУСИК БЛАГОСЛОВИВ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІВ НА СЛУЖБУ У ЗБРОЙНИХ СИЛАХ УКРАЇНИ

19 червня на збірному пункті обласного військового комісаріату пройшла відправка офіцерів запасу, яких вперше за роки Незалежності призвали до Збройних Сил України.
Ряди армії поповнили тридцять п’ять випускників військових кафедр різних років. Серед них – артилеристи, зв’язківці, фахівці з радіоелектронної боротьби, ремонту озброєння і боєприпасів, військової логістики, серед яких є три дівчини.
Офіцери служитимуть півтора року. Три місяці вони будуть відновлювати знання і навички в навчальних центрах, а потім відправляться в місця постійної дислокації військових частин за своїм профілем.
В зону проведення антитерористичної операції їх спрямовувати не будуть, а після завершення служби при бажанні вони зможуть укласти контракт.
З благословення Преосвященнішого Фотія єпископа Запорізького і Мелітопольського благословив військовослужбовців на ратну службу священик Української Православної Церкви Київського Патріархату протоієрей Анатолій Кусик. Священник відслужив молебень, окропив святою водою військових і звернувся до присутніх з настановчою проповіддю.