Warning: getimagesize(http://www.tzerkva.zp.ua/wp-content/uploads/2017/06/Конференція-прот.-Василь-Терно2-768x432.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/kinder03/tzerkva.zp.ua/www/wp-content/themes/news-magazine/inc/front/WDWT_front_functions.php on line 151
ПРОТОІЄРЕЙ ВАСИЛЬ ТЕРНО ВЗЯВ УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПРОТИДІЇ

20 червня 2017 року, в Запорізькій державній інженерній академії, де розташована Перша Національна громадська козацька історична бібліотека ім. князя Д.І. (Байди) Вишневецького, була проведена науково-практична обласна конференція за актуальною темою: “Значення Доктрини інформаційної безпеки у боротьбі з небезпечними ідеологічними теоріями в сучасному козацькому середовищі України”.

З благословення Преосвященнішого Фотія єпископа Запорізького і Мелітопольського у конференції взяв участь протоієрей Василь Терно. Отець Василь розповів про культурні, мовні, звичаєві та історичні фактори, що впливали на тисячолітнє життя українців. Неприпустимість розповсюдження теорій про Малую Росію чи “Новоросію”.