ІЄРЕЙ АНДРІЙ ФОМЕНКО ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВІДКРИТТІ І ОСВЯТИВ МУЗЕЙ БОЙОВОЇ СЛАВИ 55-Ї ОКРЕМОЇ АРТИЛЕРІЙСЬКОЇ БРИГАДИ

ІЄРЕЙ АНДРІЙ ФОМЕНКО ВЗЯВ УЧАСТЬ У ВІДКРИТТІ І ОСВЯТИВ МУЗЕЙ БОЙОВОЇ СЛАВИ 55-Ї ОКРЕМОЇ АРТИЛЕРІЙСЬКОЇ БРИГАДИ

22 червня 2017 року священнослужитель міста Запоріжжя ієрей Андрій Фоменко з благословення Преосвященнішого Фотія єпископа Запорізького і Мелітопольського взяв участь в урочистому відкритті Музею бойової слави 55-ї окремої артилерійської бригади. Отець Андрій несе послух капелана у цій бригаді і займається душпастирською опікою командування та особового складу бригади. Під час урочистого відкриття музею військовий священник освятив його, а також відслужив молебень на початок доброї справи.

У церемонії урочистого відкриття музею взяли участь представники обласної, міської та районної влади, волонтери, командування та особовий склад бригади.

Учасники заходу також побували безпосередньо в музеї військової частини. Музей складається з двох частин: експозиції, присвяченої Другій світовій війні, та експозиції, що відображає участь військовослужбовців бригади у бойових діях на сході України. Серед експонатів – картини, військове спорядження, особисті речі та фотографії військовослужбовців різних поколінь, які служили в артилерійській бригаді.

Музей відкритий абсолютно для всіх жителів міста Запоріжжя, достатньо лише звернутись до бригади і попередити про своє бажання відвідати експозиції.

За матеріалами інтернет ресурсів: ІНДУСТРІАЛКА та ЗОДА.