СКРОМНА ДУХОВНА СВІТЛИЦЯ У 55-Й АРТИЛЕРІЙСЬКІЙ БРИГАДІ

СКРОМНА ДУХОВНА СВІТЛИЦЯ У 55-Й АРТИЛЕРІЙСЬКІЙ БРИГАДІ

Священник Запорізької єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату ієрей Андрій Фоменко, з благословення Преосвященнішого Фотія єпископа Запорізького і Мелітопольського, вже третій тиждень смиренно несе послух капелана у 55-й артилерійській бригаді міста Запоріжжя. За цей невеликий період військовий священник встиг обладнати невелику каплицю на території частини де дислокується бригада артилеристів. Тепер кожен військовослужбовець, за бажанням, має змогу посповідатись і причаститись, поспілкуватись зі священником на духовні теми, помолитись разом з отцем Андрієм за здоров’я рідних і близьких, або за спокій загиблих побратимів.

Навіть такий, на перший погляд, незначний крок, як обладнання каплички, є дуже важливим для бійців бригади, адже, як показує практика, військовим дуже сильно не вистачає духовної опіки, спілкування зі священником і психологічної підтримки, особливо тим бійцям, які захищають нашу державу в зоні АТО.

У отця Андрія в планах обладнати і освятити невеликий храм на території військової частини, для того щоб здійснювати повноцінне служіння військового священника, звершувати Божественну Літургію для бійців особового складу.