КАПЕЛАН ЧАСТИНИ 3033 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ВІДСЛУЖИВ ПАНАХИДУ ЗА ЗАГИБЛИМ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЕМ

КАПЕЛАН ЧАСТИНИ 3033 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ВІДСЛУЖИВ ПАНАХИДУ ЗА ЗАГИБЛИМ ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦЕМ

14 липня 2017 року, з благословення Преосвященнішого Фотія єпископа Запорізького і Мелітопольського, протоієрей Анатолій Кусик, військовий священник частини 3033 Національної гвардії України, очолив панахиду за загиблим військовослужбовцем – гвардії-майором Ігнатьєвим Володимиром Федоровичем 

15 липня виповнилось 25 років з дня загибелі військовослужбовця частини 3033 – гвардії-майора Ігнатьєва Володимира Федоровича. Коли офіцер повертався додому зі службового відрядження, у вагоні здійнялася сварка: нетверезий чоловік чіплявся до пасажирів. Спроби заспокоїти дебошира були марними. Як останній аргумент у сварці молодик вихопив гранату Ф-1 і кинув її на підлогу, висмикнувши кільце. Часу для прийняття рішення не було. Викинути смертоносний предмет нікуди – навкруги люди. І тоді офіцер миттєво прийняв єдине можливе рішення – накрив гранату своїм тілом. Страшний вибух потряс вагон. Ціною власного життя гвардії-майор Володимир Ігнатьєв урятував громадян, що перебували поруч.

З метою вшанування героя цього року у військовій частині 3033 було проведено мітинг-реквієм та поминальну панахиду присвячену герою.