Warning: getimagesize(http://www.tzerkva.zp.ua/wp-content/uploads/2017/07/Відкриття-меморіальної-дошки-в-Мелітополі6-300x228.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/kinder03/tzerkva.zp.ua/www/wp-content/themes/news-magazine/inc/front/WDWT_front_functions.php on line 151
ПАМ’ЯТЬ В СЕРЦЯХ І НА КАМЕНІ

25 липня, з благословення преосвященнішого Фотія єпископа Запорізького і Мелітопольського, благочинний Мелітопольського району Запорізької області прот. Ігор Маркович взяв участь у відкритті меморіальної дошки на честь загиблого військовослужбовця. Під час заходів священник відслужив заупокійну літію за загиблим і освятив встановлену меморіальну дошку.

Гончаренко Богдан Анатолійович загинув два роки назад, захищаючи Україну від російської агресії.

На мітингу були присутні військовослужбовці, родичі та побратими по службі. Дошка була встановлена силами батальйону на одній з будівель частини.

Найдорожче, що Господь дав нам – це наше життя і наша душа. Так сталося, що життя від Богдана відійшло, а от душа і пам’ять про нього з нами навічно. Звичайно, товарищі будуть пам’ятати загиблого. Але будут приходити нові люди, питатимуть, хто він, за що він загинув. І от ця пам’ять залишиться навіки. Нехай Бог милосердний поблагословить і освятить цю дошку, – відмітив священник Ігор.

ВІЧНАЯ ПАМ’ЯТЬ ЗАГИБЛОМУ ГЕРОЮ! НЕХАЙ З БОГОМ СПОЧИВАЄ.