Warning: getimagesize(http://www.tzerkva.zp.ua/wp-content/uploads/2017/08/IMGP0484-300x200.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/kinder03/tzerkva.zp.ua/www/wp-content/themes/news-magazine/inc/front/WDWT_front_functions.php on line 151
ПРЕОСВЯЩЕННІШИЙ ЄПИСКОП ФОТІЙ ВІДВІДАВ СМТ. ЧЕРНІГІВКА ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ

2 серпня 2017 року, коли Свята Православна Церква відзначає день Святого Пророка Божого Іллі, Преосвященніший Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський з архіпастирським візитом відвідав село міськогог типу Чернігівка, Чернігівського району Запорізької області.

В смт. Чернігівка, за сприяння місцевого мецената та місцевої влади, ведеться будівництво Свято-Іллінського храму. У зв’язку з цим, Преосвященіший владика Фотій у співслужінні духовенства міста Запоріжжя (ієрея Віктора Ткача, ієрея Сергія Московця, диякона Діонісія Кравчука) та духовенства Бердянського благочиння (протоієрея Степана Вилущака та протоієрея Василія Турчака) відслужив водосвятний молебень на місці будівництва церкви. Після Богослужіння владика Фотій звернувся з проповіддю до місцевої громади УПЦ КП та до присутніх представників влади, та висловив подяку за будівництво “земного” храму, щоб у майбутньому, завдяки молитві, яка буде лунати в новозбудованій церкві, люди будували храм у своїх душах.