Warning: getimagesize(http://www.tzerkva.zp.ua/wp-content/uploads/2017/08/Свято-Преображення-в-частині-3033-300x200.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/kinder03/tzerkva.zp.ua/www/wp-content/themes/news-magazine/inc/front/WDWT_front_functions.php on line 151
СВЯТО ПРЕОБРАЖЕННЯ ГОСПОДНЬОГО У ВІЙСЬКОВІЙ ЧАСТИНІ 3033 НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ

19 серпня в день коли Свята Православна Церква відзначає свято Преображення Господа і Спаса нашого Ісуса Христа, клірик Свято-Троїцького кафедрального собору міста Запоріжжя, військовий священник в рядах Національної гвардії України протоієрей Анатолій Кусик, з благословення Преосвященнішого Фотія єпископа Запорізького і Мелітопольського, відвідав військову частину 3033, в якій несе послух капелана.

На честь свята отець Анатолій відслужив молебень з освяченням води, окропив особовий склад частини і плоди, які принесли з собою військові.

Після молебня військовий священник звернувся з проповіддю до командування та особового складу частини 3033 Національної гвардії України. Привітав усіх присутніх зі святом, Розказав історію свята та пояснив значення цієї події для кожного християнина.