ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ АРХІПАСТИРЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ

ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ АРХІПАСТИРЯ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ

Сьогогдні, 20 серпня, Архіпастир Запорізької єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, Преосвященніший Фотій єпископ  Запорізький і Мелітопольський святкує свій день народження.

Редакція сайту, духовенство та миряни вітаємо Преосвященнішогог владику з цим святом.

Сьогодні Ви несете архіпастирський послух на Запорізькій кафедрі. Священний Синод довірив Вам такий нелегкий, але водночас відповідальний шлях подальшого служіння Церкві Христовій та українському народу. За короткий термін перебування на Запорізькій кафедрі, керуючим єпархією, Ви достойно представили Українську Православну Церкву Київського Патріархату в регіоні. В цих умовах, Ви, як справжній апостол несете слово Євангельської істини та свідчення про Бога Живого, який Духом Святим наповнює членів Церкви Христової.

Нині для Нашої церкви дуже важливим є діалог із суспільством, діалог в роботі з різними соціальними верствами населення України, участь Церкви в суспільному житті. Саме ці напрямки роботи простежуються у Вашій архіпастирській діяльності, що обнадіює нас в достойному майбутньому нашої Української Православної Церкви Київського Патіархіату.

Прийміть же, Владико, Наші теплі привітання та щирі побажання здоров’я, милості та ласки Божої! Нехай Вседержитель зміцнить Ваші душевні і тілесні сили для подальшого ревного Архіпастирського служіння.

Прикликаємо на Ваші майбутні звершення щедре Господнє благословення!

З любов’ю у Христі, РЕДАКЦІЯ САЙТУ, ДУХОВЕНСТВО ТА МИРЯНИ ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УКРАЇНСЬКОЇ ПРАВОСЛВНОЇ ЦЕРКВИ КИЇВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ. 

СВЯТО ПРЕОБРАЖЕНЯ49