СВЯТКОВА БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ НА ЧЕСТЬ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ПРЕОСВЯЩЕННІШОГО ЄПИСКОПА ФОТІЯ

СВЯТКОВА БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ НА ЧЕСТЬ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ПРЕОСВЯЩЕННІШОГО ЄПИСКОПА ФОТІЯ

20 серпня свій день народження святкував Архіпастир Запорізької єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархат Преосвященніший Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський.

На запрошення владики Фотія, відслужити спільно Божественну Літургію і розділити радість святкування прибули архієреї з сусідніх єпархій: Високопреосвященніший Сергій Архієпископ Донецький і Маріупольський і Преосвященніший Симеон єпископ Дніпровський і Кріворізький. На богослужінні собору архієреїв співслужило духовенство зі всієї Запорізької єпархії, священнослужителі всіх районів Запорізької області прибули в цей день до Свято-Троїцького кафедрального собору, щоб привітати свого архіпастиря з Днем народження.

В кінці літургії з вітальним словом до іменинника звернулись архієпископ Сергій та єпископ Симеон, які побажали довголіття, міцного здоров’я та постійної Божої допомоги у нелегкому архієрейському служінні.

З вітальним словом від духовенства єпархії виступив благочинний Запорізької області протоієрей Василь Калин. Отець побажав терпіння Владиці в його нелегкому архіпастирському служінні та висловив подяку за ті труди, які архієрей постійно звершує на Запорізькій землі.

МНОГАЯ І БЛАГАЯ ЛІТАМ ВАМ, ВАШЕ ПРЕОСВЯЩЕНСТВО! Εις πολλά έτη Δέσποτα!

There is no slider selected or the slider was deleted.