СВЯТКОВА БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ НА ЧЕСТЬ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ПРЕОСВЯЩЕННІШОГО ЄПИСКОПА ФОТІЯ

20 серпня свій день народження святкував Архіпастир Запорізької єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархат Преосвященніший Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський.

На запрошення владики Фотія, відслужити спільно Божественну Літургію і розділити радість святкування прибули архієреї з сусідніх єпархій: Високопреосвященніший Сергій Архієпископ Донецький і Маріупольський і Преосвященніший Симеон єпископ Дніпровський і Кріворізький. На богослужінні собору архієреїв співслужило духовенство зі всієї Запорізької єпархії, священнослужителі всіх районів Запорізької області прибули в цей день до Свято-Троїцького кафедрального собору, щоб привітати свого архіпастиря з Днем народження.

В кінці літургії з вітальним словом до іменинника звернулись архієпископ Сергій та єпископ Симеон, які побажали довголіття, міцного здоров’я та постійної Божої допомоги у нелегкому архієрейському служінні.

З вітальним словом від духовенства єпархії виступив благочинний Запорізької області протоієрей Василь Калин. Отець побажав терпіння Владиці в його нелегкому архіпастирському служінні та висловив подяку за ті труди, які архієрей постійно звершує на Запорізькій землі.

МНОГАЯ І БЛАГАЯ ЛІТАМ ВАМ, ВАШЕ ПРЕОСВЯЩЕНСТВО! Εις πολλά έτη Δέσποτα!