9-Й ПОЛК ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ПРИВІТАВ ПРЕОСВЯЩЕННІШОГО ФОТІЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

9-Й ПОЛК ОПЕРАТИВНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ ПРИВІТАВ ПРЕОСВЯЩЕННІШОГО ФОТІЯ З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ

20 серпня, нацгвардійці 9-го полку оперативного призначення завітали до Кафедрального Собору Святої Трійці Української Православної Церкви Київського Патріархату на Божественну літургію присвячену Післясвяту Преображення Господнєго та помолилися разом з прихожанами. Після церковної служби військовослужбовці, привітали з Днем народження Преосвященнішого Фотія, єпископа Запорізького і Мелітопольського, висловивши йому найкращі побажання. Єпископ у свою чергу подякував гвардійцям за мирне небо над головою та зазначив, що вони завжди молитимуться та підтримуватимуть захисників України.
Командування частини активно долучає особовий склад до подібних заходів з метою виховання серед військовослужбовців високих морально-етичних якостей та розвитку здорового, культурного духу нацгвардійця.
“Приємно бачити бажання та інтерес у військовослужбовців до церковної служби. Ми сильні, тільки коли в нас є віра, та вкрай необхідно цю віру зміцнювати! Я благословляю особовий склад військової частини 3029 та бажаю їм міцної віри. Дякую!” – зазначив капелан 9-го полку оперативного призначення ієрей Віктор Ткач.

There is no slider selected or the slider was deleted.