Warning: getimagesize(http://www.tzerkva.zp.ua/wp-content/uploads/2017/08/bierzmowanie.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/kinder03/tzerkva.zp.ua/www/wp-content/themes/news-magazine/inc/front/WDWT_front_functions.php on line 151
АНОНС. ЧИН БЛАГОСЛОВІННЯ ДІТЕЙ ПЕРЕД НОВИМ НАВЧАЛЬНИМ РОКОМ

27 серпня в неділю 12-ту після П`ятидесятниці Свята Православна Церква відзначатиме Передсвято Успіння Пресвятої Богородиці і пам’ять перенесення мощей прп. Феодосія Києво-Печерського.

Ця неділя є останньою перед початок навчального року. Тому, з благословення Преосвященнішого Фотія єпископа Запорізького і Мелітопольського, в цей день, після закінчення Божественної Літургії, відбудеться молебень і чин благословення дітей перед новим навчальним роком.

Божественна Літургія святителя Іоана Золотоустого розпочнеться 27 серпня о 8-00.

Богослужіння очолить Преосвященніший Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський.

Усіх жителів та гостей міста Запоріжжя разом з дітьми і усіх працівників педагогічної сфери запрошуємо до спільної молитви у Свято-Троїцькому Кафедральному соборі міста Запоріжжя, який знаходиться за адресою: Комунарський район, вул Святоволодимирівська 101-А, зупинка транспорту “Культурна”. Зі всіма питаннями можна звертатись за телефоном (0612) 95-16-81, або надсилати свої листи на електронну адресу: tzerkva@gmail.com. 

bierzmowanie