МОЛЕБЕНЬ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ У СВЯТО-ТРОЇЦЬКОМУ КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ М. ЗАПОРІЖЖЯ

МОЛЕБЕНЬ ПЕРЕД ПОЧАТКОМ НАВЧАЛЬНОГО РОКУ У СВЯТО-ТРОЇЦЬКОМУ КАФЕДРАЛЬНОМУ СОБОРІ М. ЗАПОРІЖЖЯ

27 серпня в неділю дванадцяту після П`тидесятниці, після Божественної Літургії свят. Іоана Золотоустого, у Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Запоріжжя відбувся молебень перед початком нового навчального року. Божественну Літургію і молебень очолив Преосвященніший Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський у співслужінні духовенства кафедрального собору.

На богослужінні було багато дітей, які прийняли Таїнство Сповіді та Причастя і спільно помолились за добрий початок нового навчального року.

Після богослужіння з проповіддю до духовенства та прихожан звернувся Преосвященніший владика Фотій. Владика у проповіді сказав, що діти – це наше майбутнє, і що в цю молоду землю треба сіяти гарне зерно, і створювати усі умови, щоб це зерно дало гарний плід. Також Його Преосвященство звернув увагу на вплив мережі Internet, а особливо соціальних мереж, на дітей та на їх психологічний стан. Адже вплив Інтернету далеко не завжди є корисним для зростаючого покоління. Тому батьки мають пам`ятати про це, берегти і дбати про своїх дітей.

Молебень перед початком навчального року