СВЯТКУВАНЯ ДНЯ ПРАПОРА У ВАСИЛІВСЬКОМУ БЛАГОЧИННІ (ВІДЕО)

СВЯТКУВАНЯ ДНЯ ПРАПОРА У ВАСИЛІВСЬКОМУ БЛАГОЧИННІ (ВІДЕО)

23 серпня в Україні відзначають День прапора. На честь цього державного свята, в місті Дніпрорудному Запорізької області відбулись урочисті заходи, в яких, з благословення Преосвященнішого Фотія єпископа Запорізького і Мелітопольського, взяли участь священнослужителі Василівського благочиння Запорізької єпархії УПЦ КП: прот. Роман Садовий, прот. Ігор Синчина та прот. Ігор Дзюба.

Святкові заходи розпочались з урочистої ходи, з прапорами України, центральною вулицею міста Дніпрорудного. По закінченні ходи, до присутніх людей зі словами привітаня звернулися представники обласної, міської та районної рад і нагородили грамотами громадських діячів, волонтерів та військовослужбовців за активну громадську позицію, валантерську діяльність та вагомий внесок у патріотичне виховання молоді. Грамотою, за дорученням голови Запорізької державної обласної адміністрації Костянтина Івановича Бриля, також був нагороджений священник Василівського благочиння Запорізької єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату, настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці с Балки протоієрей Ігор Синчина.

Під час урочистостей присутні представники духовенства УПЦ КП звершили заупокійну літію за спокій всіх воїнів, які загинули захищаючи Українську державу. 

Після літії також відбувся молебень, під час якого духовенство та присутні люди помолились за Україну, владу та за здоров`я та благополуччя усіх воїнів, які захищають незалежність нашої держави в зоні проведення АТО.

Після молитви до присутніх з проповіддю звернувся прот. Ігор Синчина і привітав усіх зі святом Українського прапору та наступаючим святом Незалежності України

There is no slider selected or the slider was deleted.