КАПЕЛАН ВІД ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ КП ВЗЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКОВИХ ЗАХОДАХ ПРИСВЯЧЕНИХ РІЧНИЦІ ЗАСНУВАННЯ 37-ГО БАТАЛЬЙОНУ

КАПЕЛАН ВІД ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ КП ВЗЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКОВИХ ЗАХОДАХ ПРИСВЯЧЕНИХ РІЧНИЦІ ЗАСНУВАННЯ 37-ГО БАТАЛЬЙОНУ

3-го вересня виповнилось три роки з дня створення 37-го окремого мотопіхотного батальйону 56-ї бригади Збройних Сил України. Військовий підрозділ було створено на базі Самооборони Запоріжжя, члени якої брали активну участь у Революції Гідності та охороні адмінбудинку облдержадміністрації.

Запорізькі воїни пройшли славний бойовий шлях – Талаківку, Широкине, Авдіївку, Новобахмутівку, підступи до Донецького аеропорту. На кожній позиції солдати з честю виконували всі поставлені завдання, знищили чимало живої сили та техніки агресора. У серпні 2015 року першим в українській армії батальйон отримав почесне звання «козацького». Сьогодні військовослужбовці боронять лінію розмежування з тимчасово окупованою Автономною Республікою Крим. У їх зоні відповідальності – понад 100 кілометрів суші, моря та солончаків. Бійці не втрачають сили духу та готові дати гідну відсіч противнику.

З благословення Преосвященнішого Фотія єпископа Запорізького і Мелітопольського, у святкових заходах, які проходили у парку “Дубовий гай”, взяв участь клірик Запорізької єпархії УПЦ КП, капелан 55-ї бригади ієрей Андрій Фоменко. Під час урочистостей отець Андрій, від імені керуючого єпархією Преосвященнішого Фотія, вручив благословенні грамоти волонтерам, бійцям батальйону та особам, які безпосередньо брали участь у заснуванні та діяльності 37-го окремого мотопіхотного батальйону. 

Під час урочистостей згадали і бійців батальйону, які віддали своє життя за збереження цілісності та незалежності нашої держави. По загиблим воїнам була відслужена панахида, яку очолив отець Андрій Фоменко.

В урочистих заходах взяли участь представники Запорізької міської та обласної державних адміністрацій, які з вітальним словом звернулись до усіх присутніх та нагородили волонтерів та бійців батальйону.

There is no slider selected or the slider was deleted.