Warning: getimagesize(http://www.tzerkva.zp.ua/wp-content/uploads/2017/09/День-знань-у-Бердянському-коледжі-ТДАУ-8-300x201.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/kinder03/tzerkva.zp.ua/www/wp-content/themes/news-magazine/inc/front/WDWT_front_functions.php on line 151
ДЕНЬ ЗНАНЬ У БЕРДЯНСЬКОМУ КОЛЕДЖІ ТАВРІЙСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО АГРОТЕХНІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

1-го вересня у всіх навчальних закладах України відбувся День Знань і розпочався новий навчальний рік.

Участь у святкуванні Дня Знань і початку нового навчального року у Бердянському коледжі Таврійського державного агротехнічного університету, З благословення Преосвященнішого Фотія єпископа Запорізького і Мелітопольського, взяв священник Бердянського благочиння, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці УПЦ КП села Осипенко протоієрей Василь Турчак.

Отець Василь взяв участь в урочистих заходах, звернувся з настановчою промовою до присутніх викладачів, студентів та гостей коледжу і благословив усіх на початок нового навчального року.

Бажаємо всім студентам миру, чистого неба, підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Переконані, що ваші здібності, наполегливість стануть запорукою успіхів у дорослому житті, а сприятимуть цьому  високі стандарти української освіти, рівні можливості в її здобутті для кожного.