У С. ПОЛЯНІВКА МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІДБУЛОСЯ ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ НА ЧЕСТЬ ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ АТО

У С. ПОЛЯНІВКА МЕЛІТОПОЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ ВІДБУЛОСЯ ВІДКРИТТЯ МЕМОРІАЛЬНОЇ ДОШКИ НА ЧЕСТЬ ЗАГИБЛОГО ГЕРОЯ АТО

У школі с. Полянівка Мелітопольського району відбулося відкриття меморіальної дошки справжньому герою запорізької землі, бійцю 23-го окремого мотопіхотного батальйону Олександру Мінченко. Його життя – мов яскравий сполох сили духу, волі та жаг до свободи.

У відкритті та освяченні меморіальної дошки, з благословення Преосвященнішого Фотія єпископа Запорізького і Мелітопольського, взяв участь благочинний Мелітопольського району, настоятель храму Святого Апостола Андрія Первозванного УПЦ КП м. Мелітополя протоієрей Ігор Маркович.

Після хвилини мовчання та трикратного залпу з автоматів дошку відкрили побратим загиблого бійця Денис Мусиєнко і голова Мелітопольської РДА Олександр Мангул.

Після відкриття пам`ятної дошки прот. Ігор Маркович відслужив панахиду за спокій душі загиблого воїна Олександра, закликавши людей до спільної молитви словами: “Сильна молитва не та, що сказана за себе, а та, що за ближнього свого. Давайте ж помолимось за Олександра!” Після панахиди священник освятив та окропив святою водою встановлену меморіальну дошку.

Велика шана і подяка мелітопольцям, які бережуть пам’ять про нашого захисника.

Слава нашим Героям!

Слава Україні!

There is no slider selected or the slider was deleted.