АНОНС. СВЯТО УСІКНОВЕННЯ ГЛАВИ СВЯТОГО ПРОРОКА ПРЕДТЕЧІ І ХРЕСТИТЕЛЯ ГОСПОДНЬОГО ІОАНА

АНОНС. СВЯТО УСІКНОВЕННЯ ГЛАВИ СВЯТОГО ПРОРОКА ПРЕДТЕЧІ І ХРЕСТИТЕЛЯ ГОСПОДНЬОГО ІОАНА

11 вересня, в понеділок, Свята Православна Церква відзначатиме свято Усікновення глави святого пророка Предтечі і Хрестителя Господнього Іоана.

На честь цього свята у Свято-Троїцькому кафедральному соборі міста Запоріжжя відбудуться богослужіння:

10 ВЕРЕСНЯ, В НЕДІЛЮ – СВЯТКОВЕ ВСЕНІЧНЕ БДІННЯ, ПОЧАТОК О 17-00;

11 ВЕРЕСНЯ, В ДЕНЬ СВЯТА – СВЯТКОВА БОЖЕСТВЕННА ЛІТУРГІЯ, ПОЧАТОК О 8-30.

Усіх жителів та гостей міста Запоріжжя запрошуємо до спільної молитви у Свято-Троїцькому Кафедральному соборі міста Запоріжжя, який знаходиться за адресою: Комунарський район, вул Святоволодимирівська 101-А, зупинка транспорту “Культурна”. Зі всіма питаннями можна звертатись за телефоном (0612) 95-16-81, або надсилати свої листи на електронну адресу: tzerkva@gmail.com. 

Нагадуємо, що в цей день Святою Церквою встановлений СУВОРИЙ ПІСТ.

Вшановуючи пам’ять Іоана Предтечі, вірні у цей день дотримуються суворого посту. На усікновення голови Іоана Хрестителя не прийнято веселитися, влаштовувати святкування та застілля, тому що люди із сумом і жалем згадують усіх, хто постраждав за правду. У християнській історії першим з таких людей став Іоан Хреститель.

Церква встановлює строгий піст, щоб ми подумали над тим ганебним вчинком, коли людина переступає моральні переконання, як зробив Ірод, а також про непохитність Іоана Хрестителя і готовність померти за Христа.

200px-Усікновення_Глави_Івана_Предтечі