Warning: getimagesize(http://www.tzerkva.zp.ua/wp-content/uploads/2017/09/Божественна-ЛІтургія-в-місті-Енергодар-2-300x225.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/kinder03/tzerkva.zp.ua/www/wp-content/themes/news-magazine/inc/front/WDWT_front_functions.php on line 151
ПРЕОСВЯЩЕННІШИЙ ЄПИСКОП ФОТІЙ З АРХІПАСТИРСЬКИМ ВІЗИТОМ ВІДВІДАВ М. ЕНЕРГОДАР

17 вересня Преосвященніший Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський з архіпастирським візитом прибув до міста Енергодар Запорізької області. Владика прибув на запрошення настоятеля храму Покрови Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви Київського Патріархату м. Енергодару протоієрея Володимира Ліщука.

В храмі відбулась зустріч архієрея і була відслужена Божественна Літургія свят. Іоана Золотоустого, яку очолив керуючий Запорізькою єпархією, єпископ Фотій. На Літургії владиці співслужили священнослужителі м. Енергодара та клірики з інших благочинь Запорізької єпархії, які також прибули на запрошення о. Володимира Ліщука. Під час богослужіння духовенство і миряни молились за нашу державу, воїнів-захисників та за весь український народ.