ЄПИСКОП ФОТІЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ ПРЕСТОЛЬНОГО ПРАЗНИКА ХРАМОВОГО КОМПЛЕКСУ М. ДНІПРА

ЄПИСКОП ФОТІЙ ВЗЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКУВАННІ ПРЕСТОЛЬНОГО ПРАЗНИКА ХРАМОВОГО КОМПЛЕКСУ М. ДНІПРА

21 вересня 2017 р. Преосвященніший Фотій єпископ Запорізький і Мелітопольський на запрошення керуючого Дніпропетровською єпархією Преосвященнішого Владики Симеона та настоятеля комплексу протоієрея Віталія Лопушанського відвідав храмовий комплекс Різдва Пресвятої Богородиці м. Дніпра (вул. Заводська Набережна 92-б), де співслужив керуючому Дніпровської єпархії за Божественною Літургією.

Також цього дня розділити духовну радість прибув настоятель столичного храму Різдва Христового протоієрей Миколай Салабай, який доклав багато зусиль для будівництва цього чудового духовного куточка і запрошене духовенство, серед якого клірик Запорізької єпархії, настоятель Свято-Покровського храму на Хортиці ієрей Віктор Ткач.

Серед поважних людей на молитві були присутні: меценат єпархії, президент МБФ «Солідарність» Олександр Володимирович Петровський з дружиною та друзями, а також мамою — директором-художнім керівником Дніпропетровського драмтеатру ім. Шевченка Оксаною Іванівною Петровською, голова Дніпропетровської обласної ради Гліб Олександрович Пригунов, заступник мера м. Дніпра Олександр Віталійович Шикуленко та інші.

Опісля, очільник Дніпровської єпархії подякував настоятелю храму, канцлеру єпархії протоієрею Віталію Лопушанському за невтомні труди, які він несе на ниві Христовій. У свою чергу, о. Віталій подякував Архіпастирю, меценатам, та всім присутнім за підтримку та теплу молитву.

Завершилась урочиста подія козацьким многоліттям всім присутнім, концертом та святковою трапезою.

There is no slider selected or the slider was deleted.