Warning: getimagesize(http://www.tzerkva.zp.ua/wp-content/uploads/2017/10/Хіротонія-свящ-Діонісія-Кравчука-27-768x1024.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/kinder03/tzerkva.zp.ua/www/wp-content/themes/news-magazine/inc/front/WDWT_front_functions.php on line 151
ПРЕОСВЯЩЕННІШИЙ ЄПИСКОП ФОТІЙ ЗВЕРШИВ ТАЇНСТВО СВЯЩЕНИЧОЇ ХІРОТОНІЇ

1-го жовтня 2017 року в 17-ту неділю після П’ятидесятниці, після Воздвиження Преосвященніший Фотій, єпископ Запорізький і Мелітопольський звершив Божесвенну Літургію в Свято-Троїцькому кафедральному соборі м. Запоріжжя. Його Преосвященству співслужили благочинний собору прот. Ігор Бащій та клірики кафедрального храму: прот. Анатолій Кусик та ієрей Валентин Кваша.

 За Божественою Літургією відбулася священича хіротонія, під час якої Преосвященнійший єпископ Фотій рукоположив диякона Діонісія Кравчука  у сан пресвітери.
По завершені богослужіння Владика Фотій дав настанови нововисвяченому отцю Діонісію та побажав йому Божої допомоги у нелегкому, але такому важливому і необхідному для всіх пастирському служінні Богу і ближнім.