Warning: getimagesize(http://www.tzerkva.zp.ua/wp-content/uploads/2017/10/рІЧНИЦЯ-23-ї-бригади-300x200.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 404 Not Found in /home/kinder03/tzerkva.zp.ua/www/wp-content/themes/news-magazine/inc/front/WDWT_front_functions.php on line 151
ПРОТОІЄРЕЙ АНАТОЛІЙ КУСИК ВЗЯВ УЧАСТЬ У СВЯТКОВИХ ЗАХОДАХ ПРИСВЯЧЕНИХ РІЧНИЦІ СТВОРЕННЯ 23-Ї БРИГАДИ

30 вересня особовий склад військової частини 3033 відсвяткував 51-шу річницю з дня заснування військової частини. В цей сонячний осінній день на свято до славетної бойової частини завітали високі гості – керівники області та міста, керівництво районної адміністрації, ветерани частини, школярі, колишні військовослужбовці.

У святкових заходах, з благословення Преосвященнішого Фотія єпископа Запорізького і Мелітопольського, взяв участь капелан 23-ї бригади частини 3033 Національної гвардії України протоієрей Анатолій Кусик.

Пам’ять загиблих військовослужбовців частини було вшановано хвилиною мовчання і покладанням квітів до пам’ятного обеліску. Цього дня з трибуни лунало багато теплих слів та побажань, а кращих воїнів було заохочено грамотами, подяками, цінними подарунками та медалями. Учні підшефної школи №88 привітали віршами всіх гвардійців і вручили подарунки та квіти командиру частини.

 По закінченню урочистостей увазі присутніх було представлено виставку військової техніки та зброї, проведено екскурсію по частині і кімнаті бойової слави. Але самим цікавим подарунком став виступ військового оркестру бригади, який продемонстрував дефіле, а також святковий концерт за участю артистів Запорізької обласної філармонії. Гвардійці щиро аплодували кожному солісту, а артисти, в свою чергу, дарували радість і насолоду своїми виступами. Кожен отримав позитивні емоції і заряд гарної енергії, адже день народження повинен бути радісним і це нам, гадаю, вдалося.

 Для всіх гостей, ветеранів і військовослужбовців було організовано пам’ятне фотографування.