ПРОТОІЄРЕЙ ВАСИЛЬ ТЕРНО БЛАГОСЛОВИВ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ ОНОВЛЕНОГО СКЛАДУ ОБЛАСНОЇ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ КОЗАЦТВА

ПРОТОІЄРЕЙ ВАСИЛЬ ТЕРНО БЛАГОСЛОВИВ ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ ОНОВЛЕНОГО СКЛАДУ ОБЛАСНОЇ КООРДИНАЦІЙНОЇ РАДИ З ПИТАНЬ КОЗАЦТВА

3 жовтня 2017 року в конференц-залі комунального закладу «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Запорізької обласної ради відбулося Перше засідання оновленого складу Обласної координаційної ради з питань козацтва при Запорізькій обласній державній адміністрації.

З благословення Преосвященнішого Фотія єпископа Запорізького і Мелітопольського у заході взяв участь старший священник по роботі з Козацькими організаціями, настоятель храму на честь Архістратига Михаїла УПЦ КП м. Запоріжжя протоієрей Василь Терно.

ЗАсідання коорд ради з питань козацтва 2

Священник відслужив молебень перед початком всякого діла і благословив усіх присутніх, з чого і почалось засідання оновленого складу Обласної координаційної ради з питань козацтва при Запорізькій обласній державній адміністрації.

Проводив засідання голова координаційної ради з питань розвитку козацтва при Запорізькій обласній державній адміністрації Рижов Костянтин Анатолійович. 

На засіданні, окрім представників Ради, були також присутні педагоги та актив учнівського самоврядування «Козацького ліцею»: вчитель історії Сауляк Ірина Володимирівна, керівник військово-патріотичного гуртка «Джура» Ситник Олег Володимирович, педагог-організатор Філоненко Юлія Володимирівна, а також голова дитячо-юнацької організації «КІШ» Острівна Анастасія, учениця 11-Б класу, писар Великої козацької Ради «КОШу» Касіч Євген, учень 10-А класу та головний товмач осередку «Стежками знань» Новіков Олег із 9-Б класу.

ЗАсідання коорд ради з питань козацтва 1

На засідані заслухали звіт про роботу козацьких організацій за серпень-вересень поточного року, а також розглянули і обговорили ряд нагальних питань: про розподіл обов’язків та плани на майбутнє; перелік заходів з національно-патріотичного виховання, які плануються на місяць жовтень; про активне залучення «Козацького ліцею», «Січового колегіуму» та ЗНВК «Запорізька Січ» до плідної співпраці; про підтримку та залучення молоді до військово-патріотичної гри «Джура» тощо.
Представникам «Козацького ліцею» Сухінін Дмитро Валентинович подарував власну книгу «Вогняні роси» – новітню військово-політичну історію запорізького козацтва та 20 примірників журналу «Стислий огляд допомоги НАТО Україні».

Після засідання координаційної ради з питань козацтва Сухінін Дмитро Валентинович запропонував педагогам та учнівському активу «Козацького ліцею» роботу над спільним проектом.

За матеріалами: Фордевинд

There is no slider selected or the slider was deleted.